Најново
RADAR
12.400 MKD
12.400 MKD
Vanda
6.200 MKD
6.200 MKD
TINA
5.000 MKD
5.000 MKD
RAPTOR 140S RS
34.100 MKD
34.100 MKD
VECTOR 130S RS
31.000 MKD
31.000 MKD
VECTOR 120S RS
24.800 MKD
24.800 MKD
EDGE LYT 110
20.500 MKD
20.500 MKD
EDGE LYT 90W
20.500 MKD
20.500 MKD
Baby Girl Duffel Bag
  • Baby Girl Duffel Bag
  • Baby Girl Duffel Bag
  • Baby Girl Duffel Bag

Baby Girl Duffel Bag

1.690 MKD
Производител: Zoe
Шифра на производ: Baby Girl Duffel Bag
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Практична торба која припаѓа во секој ормар. Со својот низо профил е неверојатно пространа со доволно место за целата ваша опрема. Поради малата тежина и приспобобливите ремени може да се носи на два начина и во себе содржи дополнителни надворешни и внатрешни џебови за квалитетно сортирање на вашите работи. Достапна во baby pink и црна украсна варијанта.

- Без чувство на тежина

- Одвоиви ремени

- Зајакнати рачки

- Преден џеб со затворач

- Внатрешни џебови

- Двострано затворање

Материјал: 100% Полиестер

Димензии: 46 cm x 21 cm x 21 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS