Бампер дискови во боја МАЛИ (	1,5 KG - Ø 50mm)
  • Бампер дискови во боја МАЛИ (	1,5 KG - Ø 50mm)

Бампер дискови во боја МАЛИ ( 1,5 KG - Ø 50mm)

1.200 ден.
Производител: AzaFit
Шифра на производ: Бампер дискови во боја МАЛИ ( 1,5 KG - Ø 50mm)
Достапност (кол. на залиха): 10
Количина:

Мали бампер дискови за дополнување со мали тежини

Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивидуално преку нивните рачки.

Изработени од железо со гумена обвивка што спречува понатамошно оштетување на материјалот поради можни удари.

 

BRAND

COLOR

DIMENSION

 ,  ,  , 

DIAMETER Ø

THICKNESS

 ,  ,  , 

WEIGHT

 ,  ,  , 

TYPE OF MATERIAL

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS