Најново
Fusion White
3.013 ден.
3.013 ден.
FR-C Donna Jersey FR-C Donna Jersey
4.535 ден.
4.535 ден.
Windfront Jacket
3.926 ден.
3.926 ден.
Strada PRR
4.450 ден.
4.450 ден.
Solid Mirror
3.607 ден.
3.607 ден.
Slide PRR Jersey Donna Slide PRR Jersey Donna
4.850 ден.
4.850 ден.
Polo Shirt Donna Polo Shirt Donna
2.900 ден.
2.900 ден.
Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
  • Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
  • Barcelona Tenax Pro Intelligentsia

Barcelona Tenax Pro Intelligentsia

4.120 ден.
Производител: Giordana
Шифра на производ: Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

Класичен комфор лична облека ги покажува перформансите и вредноста, како што можат да имаат само децении експертиза за производство на велосипедска облека. Оваа маичка е кулминација на тоа искуство. Користење на класичен дрес на erseyордана, кој се разви во повеќе децении на рафинирање; како резултат на вклопување е удобно и нерестриктивно. Облогата е дизајнирана да ја прегрне силуетата на велосипедистот, дозволувајќи им на ткаенините да работат правилно, додека се избегнува непотребно влечење што може да биде предизвикано од вишок материјал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS