Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
  • Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
  • Barcelona Tenax Pro Intelligentsia

Barcelona Tenax Pro Intelligentsia

4.735 ден.
Производител: Giordana
Шифра на производ: Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

Класичен комфор лична облека ги покажува перформансите и вредноста, како што можат да имаат само децении експертиза за производство на велосипедска облека. Овие шорцеви се кулминација на тоа искуство. Користење на класичен дрес на erseyордана, кој се разви во повеќе децении на рафинирање; како резултат на вклопување е удобно и нерестриктивно. Облогата е дизајнирана да ја прегрне силуетата на велосипедистот, дозволувајќи им на ткаенините да работат правилно, додека се избегнува непотребно влечење што може да биде предизвикано од вишок материјал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
Fusion White
3.013 ден.
3.013 ден.
Fusion Bibshort Fusion Bibshort
4.735 ден.
4.735 ден.
Fusion Fusion
3.552 ден.
3.552 ден.
FR-C Donna Jersey FR-C Donna Jersey
4.535 ден.
4.535 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS