Најново
HERO7 Black
27.000 MKD
27.000 MKD
Align MIPS
3.500 MKD
3.500 MKD
Polar M400, HR
14.830 MKD
14.830 MKD
Henge Comp
5.500 MKD
5.500 MKD
Toupe Comp
4.900 MKD
4.900 MKD
Power Comp
5.500 MKD
5.500 MKD
BCAA DNA 200g

BCAA DNA 200g

1.390 MKD
Производител: BSN
Шифра на производ: BCAA DNA 200g
Достапност (кол. на залиха): 3
Количина:

BCAA DNA 200 g

Пробајте го новиот производ од линијата BSN DNA. Леуцинот, изолеуцинот и валинот се важна група на есенцијални аминокиселини бидејќи нашето тело не може да ги синтетизира. BSN DNA содржи 5 гр BCAA по сервирање. Mоже да се конзумира во комбинација со шејк по тренинг.

  • Поддржува опоравување на мускулите, сила
  • ВСАА 2: 1: 1
  • 5 гр BCAA по сервирање

Состав:

По сервирање: 1 мерница (5,7 гр)
По пакување: 35

Состав по сервирање:

  • BCAA 5 гр
  • L-Леуцин 2,5 гр
  • L-Изолеуцин 1,25 гр
  • L-Валин 1,25 гр

Упатство за употреба:
Промешајте 1 мерница во 3 дл вода или друг пијалок. Наменет за здрави лица, како дел од здрава и балансирана исхрана.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS