ASSIOMA

ИЗМЕРЕТЕ ЈА НА ВИСТИНСКИ, ЛЕСЕН НАЧИН, СИЛАТА КОЈА ШТО ЈА УПОТРЕБУВАТЕ ПРИ ВОЗЕЊЕТО НА ВЕЛОСИПЕДОТ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ASSIOMA UNO ASSIOMA UNO
Мерач на моќност со сензор на едниот педал. Најдобар избор за це..
29.597 ден.
ASSIOMA DUO ASSIOMA DUO
Мерач на моќност со сензори на двата педала. Најдобар избор за целосно иск..
45.587 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS