Електричен тротинет MIGLIORI 7

Електричен тротинет MIGLIORI 7

20.900 MKD
Производител: MIGLIORI
Шифра на производ: Електричен тротинет MIGLIORI 7
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Спецификација:

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

Големина на тркала: 8.5"

Батерија: 5.2 Аh/36 V

Мотор: 350W

Кочница електронска

LCD екран,динамично покажување на  брзинаи и батерија

Предно LED светло

Максималнабрзина: 25 km/h

Обсег со полна батерија : 18-20 km

Максимален нагиб на искачување: 10°

Носивост:20-150 kg

Тежина: 12.5 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS