Електричен тротинет MIGLIORI 6

Електричен тротинет MIGLIORI 6

21.500 MKD
Производител: MIGLIORI
Шифра на производ: Електричен тротинет MIGLIORI 6
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Спецификација:

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

Големи на тркала: 5.5"

Батерија: 6 Аh

Мотор: 350W

Кочница eлектронска

LCD екран, динамично покажува брзина и батерија

Предно LED светло

Максимална брзина: 25 km/h

Обсег со полна батерија: 15 - 25 km

Максимален нагиб на искачување: 15°

Носивост:20-120 kg

Тежина: 10.5 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS