Електрични ТРОТИНЕТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Електричен тротинет MIGLIORI 6
Спецификација: ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ: Големи на тркала: 5.5" Батерија: 6 Аh Мотор: 3..
21.500 MKD
Електричен тротинет MIGLIORI 7
Спецификација: ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ: Големина на тркала: 8.5" Батерија: 5.2 Аh/36 V ..
20.900 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS