Expedition

Expedition

2.400 MKD
Производител: SPECIALIZED
Шифра на производ: Expedition
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:
  • Patented Body Geometry design is lab tested to assure blood flow to sensitive arteries.
  • Ergonomic design for upright, relaxed comfort.
  • Elastomer rail suspension for instant, plush comfort.
  • Gel padding for increased comfort and pressure dispersion.
  • Level 6 padding: Ideal for commuting and casual riding.
  • Size 215mm / Weight 681g

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS