ALE

Табела за мерки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Windfront Jacket
ОПИС Weight 65 gr Temperature 10° / 25° Овој лесен компактен елек ветробр..
3.926 ден.
Strada PRR
ОПИС Strada со кратки ракави е од популарната колекција Graphic PRR на Але. Како и ..
4.450 ден.
Start Start
ОПИС Лесна маичка изработена од три различни ткаенини. Текстилната ткаенина користена за глав..
4.390 ден.
Solid Traguardo Solid Traguardo
The Solid Corsa Bibshort is Alé's universal bibshort with a Comfort Fit that is cut for all bod..
3.444 ден.
Solid Mirror
ОПИС Како втора кожа, маичката на цвеќињата Але Лаб е лесна, фигура и фигура благодарение на ..
3.607 ден.
Solid Corsa White Solid Corsa White
The Solid Corsa Bibshort is Alé's universal bibshort with a Comfort Fit that is cut for all bod..
3.690 ден.
Solid Corsa Fluo Solid Corsa Fluo
The Solid Corsa Bibshort is Alé's universal bibshort with a Comfort Fit that is cut for all bod..
3.976 ден.
Slide PRR Jersey Donna Slide PRR Jersey Donna
ОПИС Кошулата со слајд, супер лесна и дише, е идеална за екстремно високи температури или за ..
4.850 ден.
Sartana Sartana
Ale's bibshorts used by many professionals and amateurs all over the world, have been revised in..
4.797 ден.
PRR Star Bibshort PRR Star Bibshort
 A favorite of professional Alé riders, the Star Bibshort is lightweight, highly breathab..
5.535 ден.
Plus Donna Plus Donna
Not a simple basic line but garments conceived to be durable, resistant and reliable thanks to t..
3.690 ден.
Plus Cerro Plus Cerro
ОПИС Со своите нови ткаенини и детали, новата маичка PRR докажува дека е совршена рамнотежа п..
4.130 ден.
Movistar PRR Jersey Movistar PRR Jersey
ОПИС Одлично краток ракав Jerseyерси од официјалниот снабдувач на опрема за тим во најнапредн..
5.781 ден.
Klimatik Rain Vest Klimatik Rain Vest
ОПИС ► биламиниран воден текстил w-tech ткаенина со средна тежина (140 гр / м2) ► ткаенина..
5.269 ден.
Klimatik Rain Jacket Klimatik Rain Jacket
ОПИС ► биламиниран воден текстил w-tech ткаенина со средна тежина (140 гр / м2) ► ткаенина..
7.072 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS