BEAUTY Body Space devices

Технологија на вакуум.
Дополнително, технологијата за вакуум (за низок атмосферски притисок) го подобрува овој ефект уште повеќе, поради липо дренажата. Ова создава зголемена циркулација што го забрзува метаболизмот и ефектот на согорување на мастите.
Нашата технологија за вакуум не само што ви помага да изгубите тежина, туку и да го намалите целулитот, да ја подобрите циркулацијата на крвта и функцијата на лимфата

Придобивки од Vacutherm

✔ Губење на сантиметри од тврди области
✔ Помазна и затегната кожа
✔ Вежба со слабо влијание врз 'рбетот и мускулите
✔ Го одложува стареењето на кожата
✔ Постоперативно закрепнување
✔ Пајако​ви вени

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SHOCKWAVE SHOCKWAVE
SHOCKWAVE УРЕД ЗА МОДЕЛИРАЊЕ НА ТЕЛО   Шок-бранот е дизајниран з..
0 ден.
LIPOLASER 5 WAVES LIPOLASER 5 WAVES
LIPOLASEr 5 waves   Уредот LipoLaser 5Waves е наменет за ефективно ..
0 ден.
DUOFRAX RF DUOFRAX RF
DUOFRAX RF РЕВОЛУЦИОНЕРЕН УРЕД ЗА ПОДМЛАДУВАЊЕ   Лифтинг без ..
0 ден.
BODYQUISH BODYQUISH
BODYQUISH УРЕД ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА МАСНОТО ТКИВО   Паметната технол..
0 ден.
BODYCRIO BODYCRIO
BODYCRIO УРЕД ЗА КРИОЛИПОЛИЗА   Овој уред е наменет за отстранув..
0 ден.
ULTRACONTOUR 5D ULTRACONTOUR 5D
ULTRACONTOUR 5D   5 leading technologies integrated in 4 treatment he..
0 ден.
BODYSCULPT BODYSCULPT
BODYSCULPT   РЕВОЛУЦИОНЕРЕН УРЕД ЗА МОДЕЛИРАЊЕ НА СИЛУЕТИ ..
0 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS