Најново
Fusion White
3.013 ден.
3.013 ден.
FR-C Donna Jersey FR-C Donna Jersey
4.535 ден.
4.535 ден.
Windfront Jacket
3.926 ден.
3.926 ден.
Strada PRR
4.450 ден.
4.450 ден.
Solid Mirror
3.607 ден.
3.607 ден.
Slide PRR Jersey Donna Slide PRR Jersey Donna
4.850 ден.
4.850 ден.
Polo Shirt Donna Polo Shirt Donna
2.900 ден.
2.900 ден.
Delta PRR Jersey
  • Delta PRR Jersey
  • Delta PRR Jersey

Delta PRR Jersey

4.920 ден.
Производител: Ale
Шифра на производ: Delta PRR Jersey
Достапност (кол. на залиха): 5
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

ОПИС

Со своите нови ткаенини и детали, новата маичка PRR докажува дека е совршена рамнотежа помеѓу дизајнот и перформансите. Уште повеќе лесна и техничка благодарение на супер-меката ткаенина Микрофорато Лесна. Со оглед на тоа што грбот е во Rip Pro Air кој дава супериорна удобност благодарение на неговите чувства за пот, анти-статички и антибактериски квалитети.

Технологии ·

Одредување на каросеријата на телото · Одразувајќи детали на задниот дел од задниот дел

За трки 

Материјали

Microforato light

Carbon Wave

Rip Pro Air

Тежина 115 g.

18 ° / 30 ° C

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS