Essentials Sports Complet, Neutral
  • Essentials Sports Complet, Neutral
  • Essentials Sports Complet, Neutral

Essentials Sports Complet, Neutral

3.550 MKD
Производител: Zoe
Шифра на производ: Essentials Sports Complet, Neutral
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

За комплет горен и долен Zoe colection дел 10 % попуст !!!

3550 сега за 3195 денари 355 ден помалку

Essentials спортскиот градник е изработен од материјал кој нуди оптимална потпора при изведување на интензивни движења благодарение на  Zoe Performance еластичните прерамки за максимална удобност. Перничињата можат да се извадат или стават.

Состав: 80% Полиамид, 20% Еластин

- Zoe Compression Fabric

- Perfect fit

- Excellent coverage

- Piling resistant

- Shape retention

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS