СН ФИНАНСИИ

СН ФИНАНСИИ

Наменски Кредит

Зошто да го изберам наменскиот кредит на СН Финансии?

  • До 200.000 МКД за купување на производи и услуги.
  • Рок на отплата до 60 месеци.
  • Одобрување за само 15 минути!

За било какви прашања и помош за Наменски Кредит преку нашите партнери контактирајте не на: +389 070 377 206

 

КАКО ДА АПЛИЦИРАМ?

Не постојат производи/услуги во оваа категорија.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS