FR-C Donna Jersey
  • FR-C Donna Jersey

FR-C Donna Jersey

4.535 ден.
Производител: Giordana
Шифра на производ: FR-C Donna Jersey
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

Класичен комфор лична облека ги покажува перформансите и вредноста, како што можат да имаат само децении експертиза за производство на велосипедска облека. Оваа маичка е кулминација на тоа искуство. Користење на класичен дрес на erseyордана, кој се разви во повеќе децении на рафинирање; како резултат на вклопување е удобно и нерестриктивно. Облогата е дизајнирана да ја прегрне силуетата на велосипедистот, дозволувајќи им на ткаенините да работат правилно, додека се избегнува непотребно влечење што може да биде предизвикано од вишок материјал.

Технички карактеристики

SKU GI-S6-SSJY-SILV-WHITE
ALT SKU No
ITEM CONDITION New
BRAND Giordana
COLLECTION Summer 2016
RANGE Silverline
SEASON Summer
GENDER Male
FIT Regular
TYPE Jersey
STYLE Short Sleeve
CHAMOIS INSERT No
COMPOSITION No
GIORDANA COLOUR No
UV PROTECTION No
POCKETS 3 Rear
ZIP Full Length
RECOMMENDED USE Road Cycling
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново
Vero Pro Astana Jersey Vero Pro Astana Jersey
3.788 ден.
3.788 ден.
Vero Pro Astana Bibshort Vero Pro Astana Bibshort
4.735 ден.
4.735 ден.
Fusion White
3.013 ден.
3.013 ден.
Fusion Bibshort Fusion Bibshort
4.735 ден.
4.735 ден.
Fusion Fusion
3.552 ден.
3.552 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS