Најново
Fusion White
3.013 ден.
3.013 ден.
FR-C Donna Jersey FR-C Donna Jersey
4.535 ден.
4.535 ден.
Windfront Jacket
3.926 ден.
3.926 ден.
Strada PRR
4.450 ден.
4.450 ден.
Solid Mirror
3.607 ден.
3.607 ден.
Slide PRR Jersey Donna Slide PRR Jersey Donna
4.850 ден.
4.850 ден.
Polo Shirt Donna Polo Shirt Donna
2.900 ден.
2.900 ден.
Fusion White

Fusion White

3.013 ден.
Производител: Giordana
Шифра на производ: Fusion White
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

Класичен комфор лична облека ги покажува перформансите и вредноста, како што можат да имаат само децении експертиза за производство на велосипедска облека. Оваа маичка е кулминација на тоа искуство. Користење на класичен дрес на erseyордана, кој се разви во повеќе децении на рафинирање; како резултат на вклопување е удобно и нерестриктивно. Облогата е дизајнирана да ја прегрне силуетата на велосипедистот, дозволувајќи им на ткаенините да работат правилно, додека се избегнува непотребно влечење што може да биде предизвикано од вишок материјал.

Технички карактеристики

SKU GI-S6-SSJY-SILV-WHITE
ALT SKU No
ITEM CONDITION New
BRAND Giordana
COLLECTION Summer 2016
RANGE Silverline
SEASON Summer
GENDER Male
FIT Regular
TYPE Jersey
STYLE Short Sleeve
CHAMOIS INSERT No
COMPOSITION No
GIORDANA COLOUR No
UV PROTECTION No
POCKETS 3 Rear
ZIP Full Length
RECOMMENDED USE Road Cycling
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS