Информации за испорака

Испораката од денот на купување е од 5-7 работни денови, во зависност од операторот за испорака

За секој износ на купена стока, поголема од 3000,00 денари следи бесплатна достава

За износ на стока помала од 3000 денари доставата е фиксна 100 денари

Сега е овозможено и ПЛАЌАЊЕ ПРИ ДОСТАВА !

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS