ПОПУСТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Q-ROPE Q-ROPE
Q-ROPE Оваа справа дава решение за тренинзи со висок интензитет, како и општи тренинзи за сила..
59.000 ден.
-14%
Комплет 28мм Комплет 28мм
Комплет 28мм Standard Bar 2.2m (Ø 28mm)   1 х 4.500,00 =    4.500,00 Диско..
10.000 ден.11.600 ден.
-11%
Boxing Gloves (Black) Boxing Gloves (Black)
Боксерските ракавици AZAFIT® се идеален додаток за борбени спортови, како што се бокс или кик-бокс. ..
1.700 ден.1.900 ден.
Бампер дискови (10kg - Ø 50mm) Бампер дискови (10kg - Ø 50mm)
Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивид..
3.500 ден.
-12%
Бампер дискови (25kg - Ø 50mm) Бампер дискови (25kg - Ø 50mm)
Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивид..
7.500 ден.8.500 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Хексагонални Тегови (2x4kg) Хексагонални Тегови (2x4kg)
Хексагонални Тегови од (2х4) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
2.000 ден.2.300 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Хексагонални Тегови (2x3kg) Хексагонални Тегови (2x3kg)
Хексагонални Тегови од (2х3) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
1.500 ден.1.750 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Хексагонални Тегови (2x2kg) Хексагонални Тегови (2x2kg)
Хексагонални Тегови од (2х2) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
1.000 ден.1.150 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

Хексагонални Тегови (2x1kg) Хексагонални Тегови (2x1kg)
Хексагонални Тегови од (2х1) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
500 ден.600 ден.

Распродадено

Распродадено

Power 15 kg Sand Bag Power 15 kg Sand Bag
Product details: Power 15 kg Sand Bag  Power Bags се користат во обука за развој н..
5.700 ден.
-12%
Power Latex Band 4,4cm Power Latex Band 4,4cm
Power Band - Латекс трака  4,4cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со..
1.500 ден.1.700 ден.
-10%
Power Latex Band 3,2 cm Power Latex Band 3,2 cm
Power Band - Латекс трака  3.2 cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинз..
1.350 ден.1.500 ден.
-14%
Power Latex Band 2cm Power Latex Band 2cm
Power Band - Латекс трака  2cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите..
950 ден.1.100 ден.
-15%
Power Latex Band 2,2 cm Power Latex Band 2,2 cm
Power Band - Латекс трака  2.2 cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тр..
1.100 ден.1.300 ден.

Распродадено

Распродадено

Pilates ring
Лак за вежби за пилатес, идеален за тонирање на стомачните и мускулите на долниот дел на грбот. ..
890 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS