Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-16%
Ankle Weight (2x3kg) Ankle Weight (2x3kg)
Ankle Weight (2x3kg) Ножни тежини како додаток за тренинг со телесна тежина, трчање или одење ..
1.600 ден.1.900 ден.
-11%
Boxing Gloves (Black) Boxing Gloves (Black)
Боксерските ракавици AZAFIT® се идеален додаток за борбени спортови, како што се бокс или кик-бокс. ..
1.700 ден.1.900 ден.
-11%
Massage Roller (Black)
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а..
1.500 ден.1.690 ден.
-11%
Massage Roller (Pink)
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а..
1.500 ден.1.690 ден.
-15%
Power Latex Band 2,2 cm Power Latex Band 2,2 cm
Power Band - Латекс трака  2.2 cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тр..
1.100 ден.1.300 ден.
-14%
Power Latex Band 2cm Power Latex Band 2cm
Power Band - Латекс трака  2cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите..
950 ден.1.100 ден.
-10%
Power Latex Band 3,2 cm Power Latex Band 3,2 cm
Power Band - Латекс трака  3.2 cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинз..
1.350 ден.1.500 ден.
-12%
Power Latex Band 4,4cm Power Latex Band 4,4cm
Power Band - Латекс трака  4,4cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со..
1.500 ден.1.700 ден.
-10%
Profesional Kettlebell, 10 kg
​ Profesional Kettlebell, 10 kg Competition Profesional Kettlebells are ideal trai..
3.100 ден.3.450 ден.
-10%
Profesional Kettlebell, 12 kg
​ Profesional Kettlebell, 12 kg Competition Profesional Kettlebells are ideal trai..
4.000 ден.4.450 ден.
-5%
Profesional Kettlebell, 32 kg
​ Profesional Kettlebell, 32 kg Competition Profesional Kettlebells are ideal trai..
9.000 ден.9.500 ден.

Распродадено

-18%

Распродадено

Suspension Trainer Suspension Trainer
Suspension Trainer Со Suspension Trainer зајакнувај го целото телото изведувајки вежби со сопстве..
4.000 ден.4.900 ден.
-12%
Бампер дискови (25kg - Ø 50mm) Бампер дискови (25kg - Ø 50mm)
Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивид..
7.500 ден.8.500 ден.
-14%
Комплет 28мм Комплет 28мм
Комплет 28мм Standard Bar 2.2m (Ø 28mm)   1 х 4.500,00 =    4.500,00 Диско..
10.000 ден.11.600 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

Хексагонални Тегови (2x1kg) Хексагонални Тегови (2x1kg)
Хексагонални Тегови од (2х1) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
500 ден.600 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Хексагонални Тегови (2x2kg) Хексагонални Тегови (2x2kg)
Хексагонални Тегови од (2х2) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
1.000 ден.1.150 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS