Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-22%
Professional Step Professional Step
Profesional steper Професионалниот степер е идеален за изведување на бројни аеробни вежби..
4.900 ден.6.300 ден.
-9%
Трамполина, дијаметар 100 cm
Product details: Azafit rebounder gymnastics   Sturdy gymnastics rebounder for j..
4.900 ден.5.400 ден.
-10%
Exercise Yoga mat Exercise Yoga mat
Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или р..
1.710 ден.1.900 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS