Professional AirBike
  • Professional AirBike
  • Professional AirBike

Professional AirBike

65.000 ден.
Производител: FFITTECH
Шифра на производ: Professional AirBike
Достапност (кол. на залиха): 8
Количина:

Работата на AirBike се заснова на отпорот на воздухот, односно колку е поголема силата што се применува, толку е поголем отпорот што ни го нуди.

Бидејќи дозволува индивидуални прилагодувања, совршено се прилагодува на потребите на секој корисник, што го прави суштинска алатка не само во Crossfit Box туку и како додаток во секој простор за физичка активност.

– Овална цевка изработена од не’рѓосувачки челик со висока цврстина

– Прилагодување на седлото – Вградени транспортни тркала

– Функции на конзолата: реално време, брзина, вртежи во минута, растојание, калории, пулс 

– вградени мерачи на пулс

– пренос на ремен

 FFITTECH®
 
WEIGHT 56 kg
DIMENSIONS (L X W X H) 130 × 60 × 123 cm
DIMENSION

WEIGHT

MAXIMUM LOAD CAPACITY

MOUNTING

 , 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS