Pump
  • Pump

Pump

3.000 ден.
Производител: AzaFit
Шифра на производ: Pump
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

тегови обложени со сунѓер

Комплетот пумпи AZAFIT® ви овозможува да изведувате тренинзи со различно ниво на интензитет, од почетници до поискусни спортисти. Поради различните достапни тежини, спортистот може да го прилагоди товарот во согласност со неговото ниво на обука.

Составен од комплет дискови обложени со високо квалитетна гума, пар осигурувачи Lock Pro со дијаметар од 28 cm и челична шипка обложена со сунѓер за да се обезбеди удобност на спортистот.

Дисковите може да се користат со шипката или  само дискот благодарение на трите рачки што се достапни на секој од нив.

BRAND

COLOR

DIAMETER Ø

LENGTH

MATERIAL TYPE

 ,  , 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS