Рамка за Хексагонални Тегови
  • Рамка за Хексагонални Тегови

Рамка за Хексагонални Тегови

29.900 ден.
Производител: AzaFit
Шифра на производ: Рамка за Хексагонални Тегови
Достапност (кол. на залиха): 10
Количина:

Рамка за Хексагонални Тегови

Оваа поддршка ви овозможува да ја оптимизирате вашата спортска сала со сместување на што е можно повеќе хексагонални тегови. Изработено од железо со црна завршница, има капацитет нормално од петнаесет пара, во зависност од избраните тежини поради различните димензии на тегови. Гумена заштита против лизгање на платформи за подобро држење на тегови и на подлоги за стоење за да спречите оштетување на подот.

WEIGHT 82 kg
DIMENSIONS (W X W X H) 1.26 × 0.91 × 0.21 cm
BRAND

AZAFIT®

DIMENSION

142 x 87 x 98cm

CAPACITY

≈ 15 Pairs *

WEIGHT

36.5kg

MATERIAL TYPE

iron

COATING

rubber

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS