Set Pump 20 kg
  • Set Pump 20 kg
  • Set Pump 20 kg
  • Set Pump 20 kg
  • Set Pump 20 kg
  • Set Pump 20 kg
  • Set Pump 20 kg

Set Pump 20 kg

6.300 ден.
Производител: AzaFit
Шифра на производ: Set Pump 20 kg
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Комплет тегови од 20 kg 

The AZAFIT® Pump Kit allows you to perform workouts with different levels of intensity, from beginners to more experienced athletes. Due to the various weights available, the athlete can adapt the load according to his training level.

Composed of a set of discs coated with high quality rubber, a pair of Lock Pro springs with a diameter of 28 cm and a steel bar coated with sponge to ensure the athlete's comfort.

The discs can be used with the bar or train only with the disc thanks to the three handles available on each one.

Комплетот пумпи AZAFIT® ви овозможува да изведувате тренинзи со различно ниво на интензитет, од почетници до поискусни спортисти. Поради различните достапни тежини, спортистот може да го прилагоди товарот во согласност со неговото ниво на обука.

Составен од комплет дискови обложени со високо квалитетна гума, пар осигурувачи Lock Pro со дијаметар од 28 cm и челична шипка обложена со сунѓер за да се обезбеди удобност на спортистот.

Дисковите може да се користат со шипката или  само дискот благодарение на трите рачки што се достапни на секој од нив.

WEIGHT 20 kg
DIMENSIONS (L X W X H) 175 × 41 × 41 cm
BRAND

COLOR

DIAMETER Ø

DISCS

 ,  , 

LENGTH

WEIGHT

MATERIAL TYPE

 ,  , 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS