Шестоаголни гумени тегови (2x47.5g)
  • Шестоаголни гумени тегови (2x47.5g)

Шестоаголни гумени тегови (2x47.5g)

33.500 ден.
Производител: AzaFit
Шифра на производ: Шестоаголни гумени тегови (2x47.5kg)
Достапност (кол. на залиха): 10
Количина:

Шестоаголни гумени тегови од (2х47.5) kg 

Шестоаголните тегови му овозможуваат на спортистот да изведува тренинзи за да ги работи мускулите изолирано.

Обложени со висококвалитетна гума со идентификација на тежината на страните, со нелизгачки рачки од не'рѓосувачки челик за подобро фаќање.

Во цената се вклучени 1 пар на тегови (2 тега)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS