Smart Design

Нови современи еколошки камини, кои што работат на еколошко биоетанол гориво

Без саѓи, без чад, еколошки прифатливи камини за секој простор

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
eco-smart XS340
WEIGHT5.4kg [11.90lb] APPLICATIONIndoor & Outdoor MATERIALSStainless Steel Grade 304 ..
48.892 MKD
eco-smart VB2
WEIGHT1.8kg [4lb] APPLICATIONIndoor MATERIALSStainless Steel Grade 304   CAPACITY:2 ..
48.892 MKD
eco-smart AB3
  WEIGHT3.7kg [8.2lb] APPLICATIONIndoor & Outdoor MATERIALSStainless Steel Gra..
36.592 MKD
eco-smart AB8
​   WEIGHT8.2kg [18.08lb] APPLICATIONIndoor & Outdoor MATERIALSStainless St..
61.192 MKD
eco-smart BK5
​​ WEIGHT 7.6kg [16.76lb] APPLICATIONIndoor & Outdoor MATERIALSStainless Steel Grad..
73.493 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS