Најново
RADAR
12.400 MKD
12.400 MKD
Vanda
6.200 MKD
6.200 MKD
TINA
5.000 MKD
5.000 MKD
RAPTOR 140S RS
34.100 MKD
34.100 MKD
VECTOR 130S RS
31.000 MKD
31.000 MKD
VECTOR 120S RS
24.800 MKD
24.800 MKD
EDGE LYT 110
20.500 MKD
20.500 MKD
EDGE LYT 90W
20.500 MKD
20.500 MKD
eco-smart BK5
 • eco-smart BK5
 • eco-smart BK5
 • eco-smart BK5
 • eco-smart BK5
 • eco-smart BK5
 • eco-smart BK5
 • eco-smart BK5
 • eco-smart BK5

eco-smart BK5

73.493 MKD
Производител: eco-smart
Шифра на производ: eco-smart BK5
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

​​

WEIGHT

 • 7.6kg [16.76lb]
 • APPLICATIONIndoor & Outdoor
 • MATERIALSStainless Steel Grade 304
 •  
 • CAPACITY:5 Litres [1.3 Gallon]
 • HEATS ON AVERAGE:35m2 [377ft2]
 • MINIMUM ROOM:70m3 [2472ft3]
 • BURN TIME:7-11 Hours
 • THERMAL OUTPUT:14 MJ/h - 13000 BTU/hr - 3.5 kW/h
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

 • +38970733341
 • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS