Smart eBike

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
TURBO COMO 4.0 LOW-ENTRY – NB
Whether you’re headed out with the family for a weekend cruise, grabbing a baguette at the local bak..
167.400 MKD
Електричен мопед Modena Elettrico
Спецификација: Батерија: 60V 20Ah Lithium Обсег со полна батерија : 60-65 km/charg..
110.600 MKD
Електричен мопед Capri Elettrico
Спецификација: Батерија: 60V 28Ah Lithium Обсег со полна батерија : 60-65 km/charge Макси..
115.500 MKD
Електричен тротинет MIGLIORI 6
Спецификација: ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ: Големи на тркала: 5.5" Батерија: 6 Аh Мотор: 3..
21.500 MKD
Електричен тротинет MIGLIORI 7
Спецификација: ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ: Големина на тркала: 8.5" Батерија: 5.2 Аh/36 V ..
20.900 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS