Smart Fitness

Зое е бренд со карактеристичен иновативен дизајн кој потикнува самоувереност и добро чувство во споствената кожа.

Овој уникатен и препознатлив fashion fitness бренд е наменет за сите жени кои сакаат да го подобрат својот тренинг перформанс и да се чувствуваат силно и привлечно истовремено.

Се одликува со квалитетни материјали кои нудат удобност, слобода на движење како и обликување на фигура и справување со пот. Благодарение на материјалите и дизајнот секоја жена може да се чувствува и движи слободно и удобно во облеката на Zoe изгледајки беспрекорно за време на процесот. Со голем број успешни колекции Zoe се вбројува во еден од најквалитетните и иновативни брендови на fitness fashion пазарот и неговите стилови и дизајни се веќе добро познати.

Мисијата на Zoe е да ја потикне секоја жена да го носи тоа што ја прави да се чувствува самоуверено, удобно и силно истовремено воодушевувајки ги останатите. Изгледајте и чувствувајте се одлично во парчињата на Zoe !!!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Essentials Sports Complet, Neutral
За комплет горен и долен Zoe colection дел 10 % попуст !!! 3550 сега за 3195 денари 355 ден ..
3.550 MKD
Essentials Sports Bra, Purple Mist
За активности со висок интензитет !!! Essentials спортскиот градник е изработен од материјал кој ..
1.450 MKD
Essentials Sports Bra, Neutral
За активности со висок интензитет !!! Essentials спортскиот градник е изработен од материјал кој ..
1.450 MKD
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple
Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекр..
2.150 MKD
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple
Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекр..
2.150 MKD
Cool Duffel Bag
Практична торба која припаѓа во секој ормар. Со својот низо профил е неверојатно пространа со доволн..
1.690 MKD
Luxe Sport Tote Bag
Ќе ја обожавате идеалната големина на оваа sports luxe торба. Атрактивен и женствен спортски додаток..
1.690 MKD
Baby Girl Duffel Bag
Практична торба која припаѓа во секој ормар. Со својот низо профил е неверојатно пространа со доволн..
1.690 MKD
Essentials Leggings, Purple Mist
За активности со висок интензитет !!! Дел од PRE SALE колекцијата на Zoe. Продуктот е на Pre Sale..
2.100 MKD
Essentials Short Leggings, Neutral
За активности со висок интентзитет !!! Дел од PRE SALE колекцијата на Zoe. Продуктот е на Pre Sal..
1.350 MKD
Zoe Gym Sack
Zoe Gym Sack е практично решение за сите девојки кои се секогаш во движење. Без разлика дали од..
850 MKD
Essentials Leggings, Purple Mist
За активности со висок интензитет !!! Дел од PRE SALE колекцијата на Zoe. Продуктот е на Pre Sale..
2.100 MKD
Essentials Leggings, Neutral
За активности со висок интензитет !!! Дел од PRE SALE колекцијата на Zoe. Продуктот е на Pre Sale..
2.100 MKD
Essentials Leggings, Black
За активности со висок интензитет !!! Дел од PRE SALE колекцијата на Zoe. Продуктот е на Pre Sale..
2.100 MKD
Touch Leggings
Touch Leggings 2.850,00ден 1.140,00ден Хеланки за секојдневна употреба  ..
2.850 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS