Smart Fitness PILATES

Smart Fitness PILATES

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Spring Wall Spring Wall
Spring Wall Повеќенаменска опрема за пилатес, со вклучени пружини, рачки и валјак, Sp..
120.000 ден.
Air step Balance Air step Balance
Air step Balance е верзија на BOSU Balance. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Баланс на топка е..
7.850 ден.
Pilates Reformer Tower
Pilates Reformer Tower Dimensions: Length: 240cm Height: 190cm Width: 69c..
240.000 ден.
Pilates Ladder Barrel Pilates Ladder Barrel
Pilates Ladder Barrel Dimensions: Length: 121cm Height: 97cm Width: 91cm ..
92.000 ден.
Pilates Home Reformer (со расклопување) Pilates Home Reformer (со расклопување)
Pilates Home Reformer (со расклопување) Dimensions: Length Open: 244cm Length..
180.000 ден.
Pilates Combo Chair Pilates Combo Chair
Pilates Combo Chair Dimensions: Length: 75cm Height: 59cm Width: 60cm ..
105.000 ден.
Pilates Cadillac Reformer Pilates Cadillac Reformer
Pilates Reformer w/ Tower Box & Mat Dimensions: Length: 240cm Height: 215..
300.000 ден.
Yoga EVA Block (Blue) Yoga EVA Block (Blue)
Yoga EVA Block дава можност за изведување на повеќе вежби, ја подобрува рамнотежата и координац..
890 ден.
Professional Step Professional Step
Profesional steper Професионалниот степер е идеален за изведување на бројни аеробни вежби..
6.300 ден.
Aerobic Steper Aerobic Steper
Aerobic steper Аеробик степерот е идеален за изведување на бројни аеробни вежби со висок интен..
7.500 ден.
-11%
Massage Roller (Pink)
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а..
1.500 ден.1.690 ден.

Распродадено

Распродадено

Трамполина, дијаметар 100 cm
Product details: Azafit rebounder gymnastics   Sturdy gymnastics rebounder for j..
5.400 ден.
TRAMPOLINE PRO TRAMPOLINE PRO
TRAMPOLINE PRO SPECIFICATIONS   Reference   A003-PRO &nb..
6.400 ден.
-11%
Massage Roller (Black)
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а..
1.500 ден.1.690 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS