Bench клупи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Home Adjustable Bench Home Adjustable Bench
Home Adjustable Bench  е опрема за вежбање која се прилагодува на различни позиции со цел да об..
12.990 ден.
Olympic Incline Bench
Olympic Incline Bench е опрема за вежбање што се прилагодува на различни позиции со цел да обезб..
37.871 ден.
Olympic Flat Bench
Олимписката рамна клупа е опрема за вежбање за да обезбеди најудобно и безбедно искуство во теретана..
35.883 ден.
Olympic Decline Bench
Olympic Decline Bench Олимписката клупа со пад е опрема за вежбање што се прилагодува на ра..
41.074 ден.
Flat Bench
Flat Bench е опрема за вежбање која се прилагодува на различни позиции со цел да обезбеди најудобно ..
19.495 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS