Cardio

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BODY BELLY BODY BELLY
BODY BELLY   Спарават Body Belly овозможува комбинирање на едноставноста на вежбањет..
120.000 ден.
AIR ROWER
Technical Specifications Reference AIRWR Dimensions 240 x 63 x 110 cm Weight 28kg Transm..
65.000 ден.
Horizontal Bike Horizontal Bike
SPECIFICATIONS Resistance System: Motorised Program Magnetic Power: Self-Powered Generator ..
120.000 ден.
Elliptical Bike Elliptical Bike
SPECIFICATIONS Resistance System: Self-Powered Generator Resistance Levels: 1 – 16 Drive Sy..
160.000 ден.
Climber
SPECIFICATIONS Resistance System: Self-Powered Generator Resistance Range: 55 – 300W / 60 RPM ..
250.000 ден.
Stepmill Stepmill
Stepmill е идеална опрема за теретана за симулација на вежбање за качување по скали, од умерен до ви..
480.000 ден.
Treadmill RUN-T100 Treadmill RUN-T100
Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
280.000 ден.
Treadmill PRO-RUN Treadmill PRO-RUN
Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
320.000 ден.
Treadmill Power
Трака за трчање - Treadmill Power трака за трчање со 8 нивоа на отпор на трака и 8 на магнетен ..
250.000 ден.
AirMill Treadmill AirMill Treadmill
Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
277.000 ден.
Professional AirBike Professional AirBike
Работата на AirBike се заснова на отпорот на воздухот, односно колку е поголема силата што се примен..
65.000 ден.
Bike Spin RIDE Bike Spin RIDE
SPECIFICATIONS   Reference   SFFRIDE   Brand..
24.900 ден.
Бампер дискови (10kg - Ø 50mm) Бампер дискови (10kg - Ø 50mm)
Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивид..
3.500 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS