Indoor Cycling

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AIR ROWER
Technical Specifications Reference AIRWR Dimensions 240 x 63 x 110 cm Weight 28kg Transm..
65.000 ден.
Horizontal Bike Horizontal Bike
SPECIFICATIONS Resistance System: Motorised Program Magnetic Power: Self-Powered Generator ..
120.000 ден.
Elliptical Bike Elliptical Bike
SPECIFICATIONS Resistance System: Self-Powered Generator Resistance Levels: 1 – 16 Drive Sy..
160.000 ден.
Climber
SPECIFICATIONS Resistance System: Self-Powered Generator Resistance Range: 55 – 300W / 60 RPM ..
250.000 ден.
Professional AirBike Professional AirBike
Работата на AirBike се заснова на отпорот на воздухот, односно колку е поголема силата што се примен..
65.000 ден.
Bike Spin RIDE Bike Spin RIDE
SPECIFICATIONS   Reference   SFFRIDE   Brand..
24.900 ден.
Rowing Concept2 Rowing Concept2
Concept2 RowErg ™ ги поставува стандардите за машини за веслање во затворено. Изграден од веслачи..
120.000 ден.
Love You Bike Love You Bike
Во секое време ... каде било ... за секого ... За поздрав живот и подобар начин на живот. (На ..
15.990 ден.
Concept2 BikeErg Concept2 BikeErg
Concept2 BikeErg е најновиот додаток на нашето семејство на ергометри засновани на спортот. BikeErg ..
136.000 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS