Multifunction

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Gym Four Stations
ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Gym Four Stations им овозможува на корисниците да извршуваат раз..
430.000 ден.
Multipower Smith Machine
Multipower Оваа мултифункционална машина за јачина нуди вежба со високи перформанси посветувајќи ..
110.000 ден.
MULTISTATIONS TRAINER со LEG PRESS MULTISTATIONS TRAINER со LEG PRESS
Мултифункционална машина за бодибилдинг со LEG PRESS работи на сите мускулни групи. Висок..
250.000 ден.
MULTISTATIONS TRAINER MULTISTATIONS TRAINER
Мултифункционална машина за бодибилдинг работи на сите мускулни групи. Висока грбна макара, пр..
185.000 ден.
Multipower 3D
Multipower 3D Оваа мултифункционална машина за јачина нуди вежба со високи перформанси посветувај..
200.000 ден.
FIVE SEASONS MULTI-STATIONS
FIVE SEASONS MULTI-STATIONS​ Вистинска професионална машина за бодибилдинг. Oвозможува на кори..
430.000 ден.
Power Cage
ОПИС Цврста и издржлива структура дизајнирана за пофункционални вежби Изработен од челик со ви..
92.100 ден.
Ѕидна  Станица Ѕидна  Станица
ЅИДНА СТАНИЦА За сите оние кои сакаат да вежбаат во домашни услови а немаат доволно простор. З..
25.000 ден.
TOTAL POWER TOTAL POWER
Новата TOTAL POWER е дизајнирана и произведена да биде робусна, цврста и разноврсна, обезбедувајќи о..
130.000 ден.
Home Rack 4 Home Rack 4
ОПИС Овој Power Rack 4 е централното место во вашата домашна спортска сала: високо флексибилен, иде..
79.990 ден.
Home Rack 2 Home Rack 2
ОПИС Овој Power Rack е централното место во вашата домашна спортска сала: високо флексибилен, иде..
54.000 ден.
Functional Trainer PRO Functional Trainer PRO
ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Functional Trainer PRO им овозможува на корисниците да извршуваа..
190.000 ден.
Functional Trainer Functional Trainer
Мултифункционална машина за бодибилдинг – Ви овозможува да работите со сите мускулни групи. Многу..
160.000 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS