Atleticore

Atleticore Atleticore е високо позиционира и брзорастечки атлетски бренд. Се одликува со својата иновативност и се смета за бренд на иновација во областа на функционална и спортска опрема. Асортиманот се одликува со пристапни цени, исклучителен квалитет, иновативен дизајн и употреба на модерни материјали посебно прилагодени за сите спортисти и рекреативци.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Weightlifting Belt
Atleticore, Weightlifting Belt Неопренски појас за тежински тренинг обложен со ткаенина !! Пој..
1.250 ден.
Magnezium Cube Atleticore
Магнезиум за раце Коцка Atleticore За цврст и силен фат Примената на силен фат е исклучително ..
200 ден.
Latex Mini Band, 250x50x0,5 mm
Latex Mini Band, 250x50x0,5 mm Mini bands, еластичните кружни гуми се ефикасно тренинг п..
330 ден.
Latex Mini Band, 250x50x0,4 mm
Latex Mini Band, 250x50x0,4 mm Mini bands, еластичните кружни гуми се ефикасно тренинг п..
330 ден.
Latex Mini Band, 250x50x0,7 mm
Latex Mini Band, 250x50x0,7 mm Mini bands, еластичните кружни гуми се ефикасно тренинг помага..
330 ден.
Rumble Roller Atleticore
Rumble Roller производот е внимателно проектиран за :  допирање до длабоките слоеви ..
1.800 ден.
Deep Tissue ролер пена Atleticore
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а..
1.790 ден.
Pilates Ball + Pump
Пилатес топка со пумпа Kineta пилатес топка, идеална за растегнување, јакнење и  обликување ..
450 ден.
Појас за слабеење Atleticore Појас за слабеење Atleticore
Појас за слабеење на Atleticore Ги подобрува придобивките од редовната обука! Помага да пролее виш..
860 ден.
Гума за зајакнување Atleticore, hard
Гума за зајакнување на рацете и подлактицата на Atleticore Одлични реквизити за зајакнување на муск..
400 ден.
Гума за зајакнување Atleticore, medium
Гума за зајакнување на рацете и подлактицата на Atleticore Одлични реквизити за зајакнување на муск..
400 ден.
Гума за зајакнување Atleticore, light
Гума за зајакнување на рацете и подлактицата на Atleticore Одлични реквизити за зајакнување на муск..
400 ден.
3 во 1ролер пена, Atleticore
Придобивките од Foam Roller се веќе одамна препознати од старна на физиотерапевтите и спортистите, а..
2.900 ден.

Распродадено

Распродадено

Еднорачен тег Kineta, 2 kg
Пластифициран рачен тег за тренинг. Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сло..
490 ден.
ПВЦ Јога Простирка Atleticore , 173 см
Издржливa  и робуснa повеќенаменска проститрка за вежбање израборена од  ПВЦ материјал. Ид..
1.150 ден.
Power Band Atleticore 6,4cm
Power Band - Латекс трака Atleticore 6,4cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзи..
2.390 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS