Функционален тренинг

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Pump Pump
тегови обложени со сунѓер Комплетот пумпи AZAFIT® ви овозможува да изведувате тренинзи со различн..
3.000 ден.
Q-ROPE Q-ROPE
Q-ROPE Оваа справа дава решение за тренинзи со висок интензитет, како и општи тренинзи за сила..
59.000 ден.
Air step Balance Air step Balance
Air step Balance е верзија на BOSU Balance. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Баланс на топка е..
7.850 ден.
Tricep Rope
ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Билатерално јаже за макара што ви овозможува да ги тренирате гор..
1.800 ден.
-14%
Комплет 28мм Комплет 28мм
Комплет 28мм Standard Bar 2.2m (Ø 28mm)   1 х 4.500,00 =    4.500,00 Диско..
10.000 ден.11.600 ден.
Professional Step Professional Step
Profesional steper Професионалниот степер е идеален за изведување на бројни аеробни вежби..
6.300 ден.
Aerobic Steper Aerobic Steper
Aerobic steper Аеробик степерот е идеален за изведување на бројни аеробни вежби со висок интен..
7.500 ден.

Распродадено

Распродадено

Power 5 kg Sand Bag Power 5 kg Sand Bag
Product details: Power 5 kg Sand Bag  Power Bags се користат во обука за развој на..
4.300 ден.

Распродадено

Распродадено

Power 25 kg Sand Bag Power 25 kg Sand Bag
Product details: Power 25 kg Sand Bag  Power Bags се користат во обука за развој н..
7.100 ден.

Распродадено

Распродадено

Power 20 kg Sand Bag Power 20 kg Sand Bag
Product details: Power 20 kg Sand Bag  Power Bags се користат во обука за раз..
6.400 ден.

Распродадено

Распродадено

Power 15 kg Sand Bag Power 15 kg Sand Bag
Product details: Power 15 kg Sand Bag  Power Bags се користат во обука за развој н..
5.700 ден.

Распродадено

Распродадено

Power 10 kg Sand Bag Power 10 kg Sand Bag
Product details: Power 10 kg Sand Bag  Power Bags се користат во обука за раз..
5.000 ден.
Power Latex Band 6,4cm Power Latex Band 6,4cm
Power Band - Латекс трака  4,4cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со..
1.900 ден.
-12%
Power Latex Band 4,4cm Power Latex Band 4,4cm
Power Band - Латекс трака  4,4cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинзите со..
1.500 ден.1.700 ден.
-10%
Power Latex Band 3,2 cm Power Latex Band 3,2 cm
Power Band - Латекс трака  3.2 cm Совршен помошник за зголемување на отпорот на тренинз..
1.350 ден.1.500 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS