Подлоги за вежбање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Grass Black Numbers rols 1x10m Grass Black Numbers rols 1x10m
Црна вештачка трева со бројки Тежина на ролната 100кг Black grass with numbers (1x10m roll) ..
43.000 ден.
Mat Rack Mat Rack
Држач за Мат подлоги   ..
2.400 ден.
Exercise Yoga mat Exercise Yoga mat
Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или р..
1.900 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS