Тренинг со тегови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Pump Pump
тегови обложени со сунѓер Комплетот пумпи AZAFIT® ви овозможува да изведувате тренинзи со различн..
3.000 ден.
Бампер дискови во боја МАЛИ (	2 KG - Ø 50mm) Бампер дискови во боја МАЛИ (	2 KG - Ø 50mm)
Мали бампер дискови за дополнување со мали тежини Дисковите може да се користат за дополнување на..
1.500 ден.
Бампер дискови во боја МАЛИ (	1,5 KG - Ø 50mm) Бампер дискови во боја МАЛИ (	1,5 KG - Ø 50mm)
Мали бампер дискови за дополнување со мали тежини Дисковите може да се користат за дополнување на..
1.200 ден.
Бампер дискови во боја МАЛИ (	1 KG - Ø 50mm) Бампер дискови во боја МАЛИ (	1 KG - Ø 50mm)
Мали бампер дискови за дополнување со мали тежини Дисковите може да се користат за дополнување на..
900 ден.
Бампер дискови во боја МАЛИ (	0.5 KG - Ø 50mm) Бампер дискови во боја МАЛИ (	0.5 KG - Ø 50mm)
Мали бампер дискови за дополнување со мали тежини Дисковите може да се користат за дополнување на..
600 ден.
Olympic Weights Rack
Rack за олимписки дискови ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Оваа поддршка ви овозможува да ја о..
23.000 ден.
Prowler
Фитнес опрема Професионален квалитет. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Оваа машина за вежбање ..
22.000 ден.
Swiss Bar 1.2m / Free Move bar Swiss Bar 1.2m / Free Move bar
​ SPECIFICATIONS   Reference            ..
13.000 ден.
RACK Adjustable Rubber Dumbbell RACK Adjustable Rubber Dumbbell
Рамка за Adjustable Rubber Dumbbell За 1 пар (2 прилагодливи тега) ..
9.000 ден.
Adjustable Rubber Dumbbell 25KG Adjustable Rubber Dumbbell 25KG
Each dumbbell is sold with a base 1 dumbbell + 1 support base + 10 dumbbell discs, with a total wei..
18.000 ден.
DUAL - Triceps DUAL - Triceps
Оваа машина за јачина нуди вежба со високи перформанси кои се обврзуваат на корисниците кога станува..
92.000 ден.
Leg Press 45º
Машина за бодибилдинг Прес за нозе 45º – Тренинг за нозе – Слободна тежина. Фитнес опрема Професи..
150.000 ден.
Safety Squat Bar Safety Squat Bar
Опис WEIGHT 15 kg DIMENSIONS (W X W X H) 200 × 10 × 10 cm ..
15.000 ден.
T-Bar Row
T-Bar  справата за цврстина нуди вежба со високи перформанси посветувајќи на корисниц..
52.000 ден.
Бампер дискови во боја (15kg - Ø 50mm) Бампер дискови во боја (15kg - Ø 50mm)
Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивид..
6.000 ден.
Бампер дискови во боја  (10kg - Ø 50mm) Бампер дискови во боја  (10kg - Ø 50mm)
Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивид..
4.000 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS