#ВЕЖБАЈДОМА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Pump Pump
тегови обложени со сунѓер Комплетот пумпи AZAFIT® ви овозможува да изведувате тренинзи со различн..
3.000 ден.
Q-ROPE Q-ROPE
Q-ROPE Оваа справа дава решение за тренинзи со висок интензитет, како и општи тренинзи за сила..
59.000 ден.
Air step Balance Air step Balance
Air step Balance е верзија на BOSU Balance. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Баланс на топка е..
7.850 ден.
Yoga EVA Block (Blue) Yoga EVA Block (Blue)
Yoga EVA Block дава можност за изведување на повеќе вежби, ја подобрува рамнотежата и координац..
890 ден.
-14%
Комплет 28мм Комплет 28мм
Комплет 28мм Standard Bar 2.2m (Ø 28mm)   1 х 4.500,00 =    4.500,00 Диско..
10.000 ден.11.600 ден.
-11%
Boxing Gloves (Black) Boxing Gloves (Black)
Боксерските ракавици AZAFIT® се идеален додаток за борбени спортови, како што се бокс или кик-бокс. ..
1.700 ден.1.900 ден.
Рамка за Хексагонални Тегови Рамка за Хексагонални Тегови
Рамка за Хексагонални Тегови Оваа поддршка ви овозможува да ја оптимизирате вашата спортска сала ..
29.900 ден.
Хексагонални Тегови (2x9kg) Хексагонални Тегови (2x9kg)
Хексагонални Тегови од (2х9) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
5.150 ден.
Хексагонални Тегови (2x8kg) Хексагонални Тегови (2x8kg)
Хексагонални Тегови од (2х8) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
4.600 ден.
Хексагонални Тегови (2x7kg) Хексагонални Тегови (2x7kg)
Хексагонални Тегови од (2х7) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
4.050 ден.
Хексагонални Тегови (2x7.5kg) Хексагонални Тегови (2x7.5kg)
Хексагонални Тегови од (2х7.5) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спор..
4.300 ден.
Хексагонални Тегови (2x6kg) Хексагонални Тегови (2x6kg)
Хексагонални Тегови од (2х6) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
3.450 ден.
Хексагонални Тегови (2x5kg) Хексагонални Тегови (2x5kg)
Хексагонални Тегови од (2х5) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
2.850 ден.
Хексагонални Тегови (2x50g) Хексагонални Тегови (2x50g)
Хексагонални Тегови од (2х50) kg  Хексагоналните Тегови му овозможуваат на спортистот д..
26.800 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Хексагонални Тегови (2x4kg) Хексагонални Тегови (2x4kg)
Хексагонални Тегови од (2х4) kg    Шестоаголни тегови му овозможуваат на спорти..
2.000 ден.2.300 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS