ПОПУСТИ

На оваа страница ќе најдете производи кои што се со ПОПУСТ.

Влезете во секој производ и проверете за колкав ПОПУСТ станува збор.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NutraGen Collagen 500 ml
NutraGen Collagen 500 ml 2.495,00ден 1.996,00ден     Течен колаген за пиење..
1.996 MKD
Almond butter, путер од бадеми, 1000 g
Путер од бадеми Путерот од бадеми е природен извор на здрави протеини, јаглехидрати и масти од 10..
1.352 MKD
Light Digest Whey Protein 500 g
Light Digest Whey Protein 500 g Light Digest Whey Protein е нова генерација на исклучително ..
825 MKD
Thermo Ripper, 120 kapsula
Thermo Ripper, 120 kapsula 2.090,00ден 1.568,00ден 522 денари помалку 8 dokazanih sastoj..
1.568 MKD
100% Whey Gold Standard, 4540 g
100% Whey Gold Standard, 4540 g Златен Стандард по кој се мерат сите останати протеини 8.990,0..
7.280 MKD
L-Tyrosine, 500g
L-Tyrosine, 500g 1,870.00ден 1,590.00ден помалку 280,00 Л-тирозин е неесенцијалн..
1.590 MKD
100% Whey Protein Professional 5000 g
7.200,00ден6.120,00ден помалку 1080,00 ден 100% Whey Protein Professional е исклучиво квал..
6.120 MKD
Essentials Sports Complet, Neutral
За комплет горен и долен Zoe colection дел 10 % попуст !!! 3550 сега за 3195 денари 355 ден ..
3.550 MKD
L-Glutamine, 1000 g
L-Glutamine, 1000gr 2,590.00ден 2,201.00ден помалку за 389.00 ден. Глутам..
2.201 MKD
Proseries Protein Cookie 85 g
Proseries Protein Cookie 85 g Proseries Protein Cookie е неодолива чоколадна ужинка. До..
124 MKD
100% Whey Gold Standard 2270 g
100% Whey Gold Standard, 2270 g Златен Стандард по кој се мерат сите останати протеини 4.600,0..
4.600 MKD
BCAA 5000 345 gr
BCAA 5000 345 gr 2.106,00ден 1.790,00ден помалку 370.00 ден Содржи 5,000 mg на серви..
1.790 MKD
L-Glutamine, 250gr
L-Glutamine, 250gr  820,00ден 697,00ден   помалку 123.00 Глутаминот е н..
697 MKD
Platinum Hydro Whey, 1590 g.
Platinum Hydro Whey, 1590 g. 5.580,00ден   5.022,00ден   помалку 558,..
5.022 MKD
L-Glutamine, 500 g
L-Glutamine, 500gr 1,500.00ден 1,275.00ден помалку 225,00 Глутаминот е најзаст..
1.275 MKD
100% Whey Protein Professional 920 gr
100% Whey Protein Professional, 920 g 1.860,00ден1.488,00ден Помалку 372,00 ден 1..
1.860 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS