ПРОТЕИНСКИ ПОПУСТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NO Xplode 3.0, 600 g.
NO Xplode 3.0 600 g Експлозивна енергија Зголемена издржливост Максимални перформанси Фо..
2.340 ден.
Creatine Powder, 1050 g
Glutamine Powder, 1050 g Понудете му на вашето тело максимално закрепнување! 3.890,00ден 3...
3.890 ден.
Light Digest Whey Protein 500 g
Light Digest Whey Protein 500 g 1.100,00ден 940,00ден Light Digest Whey Protein е нова..
1.100 ден.
100% Whey Gold Standard, 4540 g 100% Whey Gold Standard, 4540 g
100% Whey Gold Standard, 4540 g Златен Стандард по кој се мерат сите останати протеини 8.990,0..
8.990 ден.
L-Tyrosine, 500g
L-Tyrosine, 500g Л-тирозин е неесенцијална аминокиселина и игра многу важна улога во производ..
1.870 ден.
100% Whey Protein Professional 5000 g
  100% Whey Protein Professional е исклучиво квалитетна мешавина на концентрат и изолат ..
7.200 ден.
L-Glutamine, 1000 g
L-Glutamine, 1000gr   Глутаминот е најзастапената аминокиселина во телото и е есенциј..
2.590 ден.
100% Whey Gold Standard 2270 g
100% Whey Gold Standard, 2270 g Златен Стандард по кој се мерат сите останати протеини 4.600,0..
4.600 ден.
Creatine Powder, 634 g
Creatine Powder, 634 g Микронизиран со неверојатна растворливост Без вкус Без адитиви Кр..
1.590 ден.
BCAA 5000 345 gr
BCAA 5000 345 gr Содржи 5,000 mg на сервирање !! Лесно се меша Леуцин, Изолеуцин и Валин ..
2.106 ден.
Impact Whey Protein, 2.5kg
Impact Whey Protein, 2.5kg   Ве молиме изберете Bкус  Impact Whey Protein..
2.850 ден.
Glutamine Powder, 630 gr.
Glutamine Powder, 630 g Понудете му на вашето тело максимално закрепнување! 2.790,00ден 2.5..
2.790 ден.
Platinum Hydro Whey, 1590 g.
Platinum Hydro Whey, 1590 g. 5.580,00ден   5.300,00ден   УПАТСТВО:&nb..
5.580 ден.
100% Whey Protein Professional 2350 gr
100% Whey Protein Professional, 2350 g 100% Whey Protein Professional е исклучиво квалитетна ..
3.890 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS