HEAD SKI

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
The V-Shape 4 The V-Shape 4
V-Shape V4 Димензии 132/73/113 @ 170 &n..
27.900 ден.
SuperShape Team Jr
SuperShape Team Jr 10,200.00 ден 7,200.00 ден ..
7.200 ден.
SuperShape Team Jr
SuperShape Team Jr 11,200.00 ден 8,200.00 ден ..
8.200 ден.
SUPERSHAPE SLR PRO
SUPERSHAPE SLR PRO Димензии 120/130/140 ..
16.100 ден.
The V-Shape V10
V-Shape V10 43,400.00 ден29,000.00 ден     ..
29.000 ден.
Z1
The Z1 is a revolution in kids boots, providing a comfortable, cosy and easy to use geometry a..
5.000 ден.
Z2
  Brand new for 2017 the comfortable, warm, easy to use, lightweight Z2 gives kids t..
5.600 ден.
Z3
6,200.00 ден With the Z3 children hit the ground running. The Junior Hi-Top technology..
6.200 ден.
ADVANT EDGE 75
11,200.00 ден 9,000.00 ден Literally, the Advant Edge 75 are t..
9.000 ден.
SuperShape SLR2
SuperShape SLR2 15,500.00 ден 11,500.00 ден Димензии ..
11.500 ден.
The V-Shape V2 The V-Shape V2
V-Shape V2 21,500.00 ден 15,500.00 ден Димензии 128/7..
15.500 ден.
The V-Shape 4
V-Shape V4 27,900.00 ден 21,900.00 ден ..
21.900 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS