Smart MEN

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fusion White
Класичен комфор лична облека ги покажува перформансите и вредноста, како што можат да имаат само..
3.013 ден.
Fusion Bibshort Fusion Bibshort
Comfort and quality combine through the use of time tested microfiber fabric that gives the Fusi..
4.735 ден.
Fusion Fusion
With a more generous fit utilizing moisture moving material, the Fusion jersey keeps t..
3.552 ден.
Barcelona Tenax Pro Intelligentsia Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
Класичен комфор лична облека ги покажува перформансите и вредноста, како што можат да имаат само..
4.735 ден.
Barcelona Tenax Pro Intelligentsia Barcelona Tenax Pro Intelligentsia
Класичен комфор лична облека ги покажува перформансите и вредноста, како што можат да имаат само..
4.120 ден.
Windfront Jacket
ОПИС Weight 65 gr Temperature 10° / 25° Овој лесен компактен елек ветробр..
3.926 ден.
PRR Star Bibshort PRR Star Bibshort
 A favorite of professional Alé riders, the Star Bibshort is lightweight, highly breathab..
5.535 ден.
Plus Cerro Plus Cerro
ОПИС Со своите нови ткаенини и детали, новата маичка PRR докажува дека е совршена рамнотежа п..
4.130 ден.
Movistar PRR Jersey Movistar PRR Jersey
ОПИС Одлично краток ракав Jerseyерси од официјалниот снабдувач на опрема за тим во најнапредн..
5.781 ден.
Klimatik Rain Vest Klimatik Rain Vest
ОПИС ► биламиниран воден текстил w-tech ткаенина со средна тежина (140 гр / м2) ► ткаенина..
5.269 ден.
Klimatik Rain Jacket Klimatik Rain Jacket
ОПИС ► биламиниран воден текстил w-tech ткаенина со средна тежина (140 гр / м2) ► ткаенина..
7.072 ден.
G.T Plus G.T Plus
ОПИС Our bibshort with a “Comfort Fit” cut, that you can combine to all the jerseys of the co..
2.900 ден.
Delta PRR Jersey Delta PRR Jersey
ОПИС Со своите нови ткаенини и детали, новата маичка PRR докажува дека е совршена рамнотежа п..
4.920 ден.
Crossover Capitano Crossover Capitano
ОПИС Compact, windproof and lightweight 3-layer vest. Easy storage in the inside p..
3.900 ден.
Crono Velocissimo Crono Velocissimo
Time trial gloves, со висока манжетна и навлаки на дланката. Рефлекс трансфер на задниот дел од ..
1.906 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS