Smart NUTRI

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Shaker Make Them Jealous, 700 ml
Најнов високо квалитетен шејкер со атрактивен дизајн, со мотивациска порака Make Them Jealous и капа..
200 MKD
Shaker Let the Gainz Begin 700мл
Најнов високо квалитетен шејкер за сите видови на пијалоци со атрактивен дизајн, и сите познати дозв..
200 MKD
Shaker Wave Nano Black 300 ml
Најнов високо квалитетен шејкер за сите видови на пијалоци со атрактивен дизајн, и сите познати дозв..
150 MKD
Shaker NoHeadline, Pink 700 мл
Најнов високо квалитетен шејкер со атрактивен дизајн, и капацитет од 700 мл. Неопходен и многу практ..
200 MKD
Supergirl CORE Shaker, 700 ml
Таа е сосема обична девојка, помалку поспана и зафатена со нејзините секојдневни обврски. Но, и покр..
300 MKD
Joint-X 100 caps
Joint Х Complex – Џоинт Х - 100 капсули Додаток во исхрана Џоинт Х е комплексна формула од 4 с..
890 MKD
CH Aplha
CH Alpha "CH Aplha" продукт кој содржи патентирани состојки дизајнирани за намалување на болката ..
3.230 MKD
NutraGen Collagen 500 ml
NutraGen Collagen 500 ml 2.495,00ден 1.996,00ден     Течен колаген за пиење..
1.996 MKD
Almond butter, путер од бадеми, 1000 g
Путер од бадеми Путерот од бадеми е природен извор на здрави протеини, јаглехидрати и масти од 10..
1.352 MKD
Light Digest Whey Protein 500 g
Light Digest Whey Protein 500 g Light Digest Whey Protein е нова генерација на исклучително ..
825 MKD
Amino X, 435 g
Amino X 435 гр Amino X е специјална аминокиселинска формула дизајнирана за подршка и издржли..
1.600 MKD
Amino X, 1015 g
Amino X 1015 гр Amino X е специјална аминокиселинска формула дизајнирана за подршка и издржливост..
3.300 MKD
BCAA DNA 309g
Glutamine DNA, 309 g Л-глутамин е најзастапена амино-киселина во организмот и игра важна улога во..
1.390 MKD
Glutamine, 240 капсули
Glutamine, 240 капсули Препуштете го вашето тело на максимално опуштање! Составен од чист Л..
2.390 MKD
Amino 5600, 500 tablets
Amino 5600, 500 таблети формула која содржи есенцијални и за развој критично важни аминокисели..
1.760 MKD
Amino 5600, 200 tablets
Amino 5600, 200 таблети формула која содржи есенцијални и за развој критично важни аминокисели..
890 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS