Аминокиселини

Аминокиселините се есенцијален дел од човечкото тело. Аматерите, рекреативците и професионалните спортисти, особено бодибилдерите, можат да искористат многу предности на аминокиселините најмногу заради тоа што тие помагаат при заздравувањето, изградбата и развојот на мускулното ткиво. Аминокиселините се задолжени за произведување на сите телесни ензими и играат клучна улога во секојдневните активности, како и кај регулирањето на концентрацијата, фокусот, агресијата и спиењето.  

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Creatine Powder, 1050 g
Glutamine Powder, 1050 g Понудете му на вашето тело максимално закрепнување! 3.890,00ден 3...
3.890 ден.
Amino X, 435 g
Amino X 435 гр Amino X е специјална аминокиселинска формула дизајнирана за подршка и издржли..
1.600 ден.
Amino X, 1015 g
Amino X 1015 гр Amino X е специјална аминокиселинска формула дизајнирана за подршка и издржливост..
3.300 ден.
BCAA DNA 309g
Glutamine DNA, 309 g Л-глутамин е најзастапена амино-киселина во организмот и игра важна улога во..
1.390 ден.
Glutamine, 240 капсули
Glutamine, 240 капсули Препуштете го вашето тело на максимално опуштање! Составен од чист Л..
2.390 ден.
Amino 5600, 500 tablets
Amino 5600, 500 таблети формула која содржи есенцијални и за развој критично важни аминокисели..
1.760 ден.
Amino 5600, 200 tablets
Amino 5600, 200 таблети формула која содржи есенцијални и за развој критично важни аминокисели..
890 ден.
BCAA DNA 200g
Glutamine DNA, 200 g Л-глутамин е најзастапена амино-киселина во организмот и игра важна уло..
1.390 ден.
Gold Standard BCAA Train + Sustain 266 g
Gold Standard BCAA Train + Sustain 266 g Сакате енергија и фокус пред тренинг и шејк кој овозможу..
2.320 ден.
Creatine Powder, 634 g
Creatine Powder, 634 g Микронизиран со неверојатна растворливост Без вкус Без адитиви Кр..
1.590 ден.
BCAA 5000 345 gr
BCAA 5000 345 gr Содржи 5,000 mg на сервирање !! Лесно се меша Леуцин, Изолеуцин и Валин ..
2.106 ден.
Amino Energy, 270 g
Amino Energy, 270 g   Заменете го кафето и енергетските пијалоци со нешто поефективно и п..
2.290 ден.
BCAA-X, 120 caps
BCAA-X 120 caps BCAA! Раст и обнова на мускулното ткиво! BCAA припаѓаат во групата на аминокис..
640 ден.
Glutamine Powder, 630 gr.
Glutamine Powder, 630 g Понудете му на вашето тело максимално закрепнување! 2.790,00ден 2.5..
2.790 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS