BSN

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NO Xplode 3.0, 600 g.
NO Xplode 3.0 600 g Експлозивна енергија Зголемена издржливост Максимални перформанси Фо..
2.340 ден.
Amino X, 435 g
Amino X 435 гр Amino X е специјална аминокиселинска формула дизајнирана за подршка и издржли..
1.600 ден.
Amino X, 1015 g
Amino X 1015 гр Amino X е специјална аминокиселинска формула дизајнирана за подршка и издржливост..
3.300 ден.
BCAA DNA 309g
Glutamine DNA, 309 g Л-глутамин е најзастапена амино-киселина во организмот и игра важна улога во..
1.390 ден.
100% Whey DNA, 1.87 kg
BCAA DNA 1,87 кg Whey DNA е универзален протеински прав од 100% протеин од сурутка (whey protein)..
3.230 ден.
BCAA DNA 200g
Glutamine DNA, 200 g Л-глутамин е најзастапена амино-киселина во организмот и игра важна уло..
1.390 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS