Doc Pharma

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Doc Vitamin C
Doc Vitamin C е во форма на таблети со продолжено ослободување и е дизајниран да се ослободи во подо..
190 ден.
Doc Multivitamin Woman
Doc Multivitamin Woman е мултивитаминска/минерална формула специјално формулирана да ги задоволи уни..
290 ден.
Doc Multivitamin Man
Doc Multivitamin Man е мултивитаминска/минерална формула специјално формулирана да ги задоволи уника..
280 ден.
Doc Magnesium
Doc Magnesium. Магнезиумот е клучен минерал што му е потребен на човечкотот тело за одржување на ..
280 ден.
Doc Hydralyte
Doc Hydralyte е специјализиран додаток во исхраната за орална употреба, кој се користи за брза ..
280 ден.
Doc Hyaluronic
Doc Hyaluronic 50ml   Doc Hyaluronic Acid чиста био-хијалуронска киселина, произведенa по..
1.300 ден.
Doc Hair
Doc Hair Оптимална нега за силна и здрава коса. Doc Hair напредна формула која комбинира колаг..
630 ден.
Doc Collagen
Doc Collagen 250ml Doc Collagen висококвалитетен додаток во исхрана за пиење, кој содржи сертифиц..
1.300 ден.
Doc Coenzyme Q10
Doс Coenzyme Q10 висококвалитетен додаток во исхрана кој содржи Коензим Q10 (CoQ10), збогатен со Вит..
510 ден.
Doc B-Complex
Doc B-Complex ги содржи сите есенцијални Б витамини во 1 таблета. Витамин Б-комплекс не се однесува ..
280 ден.
Doc Aloe Vera
Doc Aloe Vera   Doc Aloe Vera со Органски Алое Вера гел (barbadensis miller) со 99,7% чис..
640 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS