Leovital

Леовитал - линијата на здравје и виталност во килибарни шишиња!

Леовитал е линија која нуди широк избор на витамини, минерали и други додатоци во исхраната кои ги задоволуваат потребите на секое тело.

Фармацевтите ги дизајнирале да ги задоволат дневните потреби на луѓето кои живеат активно и здраво, да понудат најдобра комбинација на внимателно одбрани состојки со контролирано потекло. 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Zinc
Цинк, 90 капсули Минерал што значи живот! Цинк е суштински минерал, што значи дека не само што м..
710 ден.
Витамин Д3
Витамин Д3, 180 капсули Сонце од линијата на Леовитал! Витаминот Д3 честопати се нарекува..
730 ден.
Tonalin CLA
Тоналин CLA, 60 капсули со мекгел CLA (конјугирана линолеинска киселина) е природна состојка од..
1.390 ден.

Распродадено

Распродадено

Калиум
Калиум, 120 таблети Земете здраво и побрзо закрепнување! Калиумот е минерал одговорен за многу ф..
630 ден.
Omega 3 90 софтгел капсули
Omega 3, 90 софтгел капсули Омега 3 во корист на вашето тело! Без оглед на активноста, масните к..
580 ден.
Omega 3 250 софтгел капсули
Omega 3, 250 софтгел капсули Омега 3 во корист на вашето тело! Без оглед на активноста, масните ..
1.330 ден.
MSM прашок
Леовитална МСМ - Обезбедете му на вашето тело еден од најважните минерали во човечкото тело МСМ и..
740 ден.
Magnesium
Магнезиум, 90 капсули Најдобриот партнер во борбата против замор и исцрпеност! Магнезиумот е..
700 ден.
L-Carnitine Mega
L-Carnitine Mega, 60 капсули Формула L-Carnitine L-Tartrate L-Carnitine е биолошки активна су..
1.160 ден.
Iron, 60 kapsula
Нека Левитал Iron се грижи за вашите потреби за железо! Iron е еден од најважните мине..
570 ден.
Caffeine Boost, 200 tableta
Caffeine Boost, 200 tableta Обезбедете го вашиот кофеин удар! Луѓето кои тренираат или работат..
910 ден.
Beta Glucan, 90 kapsula
Бета глукан комплекс Што е бета глукан? Бета глукани се група на природни полисахариди составе..
2.060 ден.
All in 1 Multivitamin, 90 tableta
All in 1 Multivitamin, 90 tableta Обезбедете го вашето тело со потребната доза на витамини! Телот..
1.320 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS