Myprotein

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Tribulus Pro, 270 капсули
Со гордост ви го претставиме моментално најмоќниот екстракт од Tribulus Terrestris со масивни 95% Са..
1.990 ден.
Tribulus Pro, 90 капсули
Со гордост ви го претставиме моментално најмоќниот екстракт од Tribulus Terrestris со масивни 95% Са..
1.090 ден.
Almond butter, путер од бадеми, 1000 g
Путер од бадеми Путерот од бадеми е природен извор на здрави протеини, јаглехидрати и масти од 10..
1.690 ден.
L-Tyrosine, 500g
L-Tyrosine, 500g Л-тирозин е неесенцијална аминокиселина и игра многу важна улога во производ..
1.870 ден.
Omega 3, 90 softgels
Omega 3 Омега 3 е есенцијална масна киселина од рибино масло и е исклучително важна за целокупнот..
530 ден.
Omega 3 250 softgels
Omega 3 Омега 3 е есенцијална масна киселина од рибино масло и е исклучително важна за целокупнот..
1.090 ден.
L-Glutamine, 1000 g
L-Glutamine, 1000gr   Глутаминот е најзастапената аминокиселина во телото и е есенциј..
2.590 ден.
Micellar Casein, без вкус 4кг
Препорачана употреба Додадете 200-300мл вода или млеко во нашиот шејкер (колку помалку течност, т..
5.900 ден.
Micellar Casein, без вкус 2.5кг
Препорачана употреба Додадете 200-300мл вода или млеко во нашиот шејкер (колку помалку течност, т..
3.900 ден.
Creatine Monohydrate, 250 g
Creatine Monohydrate, 250 g Креатин е идеален производ со широк спектар на потрошувачи, од бодиби..
500 ден.
L-Glutamine, 250gr
L-Glutamine, 250gr   Глутаминот е најзастапената аминокиселина во телото и е есенцијална ..
820 ден.
Creatine Monohydrate, 500 g
Creatine Monohydrate, 500g 720,00ден   Креатин е идеален производ со широк спектар на ..
720 ден.
Impact Whey Protein, 2.5kg
Impact Whey Protein, 2.5kg   Ве молиме изберете Bкус  Impact Whey Protein..
2.850 ден.
Impact Whey Protein, 5kg
Myprotein Impact Whey Protein, 5kg 5.600,00ден Бесплатна испорака Impact Whe..
5.600 ден.
Impact Whey Protein, 1kg
  1.400,00ден Impact Whey Protein® е произведен со користење првокласен концетрат од прот..
1.400 ден.
L-Glutamine, 500 g
L-Glutamine, 500gr 1,500.00ден 1,275.00ден помалку 225,00 Глутаминот е најзаст..
1.275 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS