Протеински чоколада

Протеинските чоколади се брз и едноставен оброк за секоја физички активна личност. Имаат одличен вкус, полни се со протеини и се извонредна ужина во која можете да уживате ако сте во брзање и не успеете да подготвите вистински оброк.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 g
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 g Повеќе протеини од било која чоколада досега ! Новата P..
165 ден.
Proseries Protein Bar 35 g Proseries Protein Bar 35 g
Proseries Protein Bar 35 g PROSERIES Protein Bars се чоколади кои доаѓаат во чоколадна и ово..
70 ден.
Proseries 50% Protein Bar, 50 g Proseries 50% Protein Bar, 50 g
Proseries 50% Protein Bar, 50 g Proseries 50% Protein Bar е идеален извор на протеини секаде во с..
130 ден.
Mars Protein Bar 57 g Mars Protein Bar 57 g
Mars Protein Bar 57 g Ако сте во потрага по нов вкусен извор на протеини, тогаш ќе бидете во..
230 ден.
Bounty Protein Bar 51 g
Bounty Protein Bar 51 g По успехот на протеинските Snickers и Mars ни доаѓа и трето вкусно протеи..
230 ден.
Milky Way Protein Bar 51 g
Milky Way Protein Bar 51 g Уште една омилена чоколада од детството која доаѓа во протеинска верзи..
230 ден.
Snickers Protein Bar, 51 g Snickers Protein Bar, 51 g
Snickers Protein Bar, 51 g Ако сте во потрага по нови и вкусни извори на протеини тогаш ќе бидете..
230 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS